Endikasyon

Sitemizde ; İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak endikasyon ve hastalık adı belirterek bitkisel destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmayacaktır.

 

Sitemizdeki ürünlerin ayrıntılı içerik bilgileri bulunmamaktadır

 

Ürünlerimiz ilaç değil bitkisel destek ürünüdür

 

 

Tüm Ürünler için Yasal ve Önemli Uyarılar
 

-Tüm ürünler çocukların ulaşamayacağı yerde saklanması gerekir
-Tüm ürünlerde günlük tavsiye edilen günlük alım dozunu aşılmaz, her ürün dozuna göre kullanılır, fazla kullanılmamalıdır. (Elma faydalıdır ancak her gün 50 elma yenmesi uygun değildir)
-Takviye edici gıdasal destekler normal beslenmenin yerine geçemez
-Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışarak ürünleri kullanmanız daha uygun olacaktır
-Sitemizde satılan tüm ürünler ilaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz
-Bitkisel ürün kullanımı bilgi ve araştırma gerektirir. Ülkemizdeki endikasyon yasasından dolayı ürünlerin neye fayda verdikleri belirtilmeyeceğinden, kullanıcı kişilerin yurtdışındaki üniversitelerden (bilhassa İngiltere,ABD,Fransa,Almanya,Japonya), özel kuruluşlardan, yurtdışındaki uzman fitoterapist doktorlardan bilgi edinmeleri halinde doğru bilgilere ulaşmaları kolay olabilir. Bilgi edinemedikleri durumda bizlerden yardım alınabilir.

 

 

Tedavilerin teşhisi ve tedavisi uzman doktorlar ve hastanelerin görevidir. Doğal yollarla tamamlayıcı destek almak isteyenler bizlerden de bilgi paylaşımı edinebileceklerdir

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4